Média

Jak se staví sen

Psal se rok 2007 a v České Republice začínal pořad TV Prima Jak se staví sen. Ke spolupráci na tomto pořadu jsem byla přizvána jako jeden z prvních designérů. Můj první díl se vysílal v pořadí jako druhý! Jsem ráda, že jsem získala odvahu a předstoupila před kameru formulovat moje nápady, vize a myšlenky. Bylo to 7 let nezapomenutelných zkušeností, zjištění že nic není nemožné a že sny se lidem mohou plnit. Práce mě naplňovala jak po stránce profesionální tak po stránce sociální. Vždy jsem si vybírala rodinu, která pomoc v podobě přeměny interiéru skutečně potřebovala. Díky pořadu jsem měla možnost se seznámit s mnoha zajímavými, příjemnými lidmi ať již s těmi z řad klientů či z řad produkční společnosti.


JSSS přeměny interiérů

V průběhu let 2007 - 2014 jsem přeměnila v rámci pořadu Jask se staví sen domovy okolo 40 rodinám. Vybrané proměny/návrhy interiéru si můžete prohlédnout zde.
Ukázka přeměny: https://www.youtube.com/watch?v=4tQkY_48ET8


JSSS zákulisí

Ne vše bylo vidět na obrazovce TV Prima. Zákulisní momenty byly jedny z těch, na které ráda vzpomínám, nahlédněte zde.


MF DNES Ona dnes

Focení s talentovanou fotografkou Petrou Pikkelovou bylo velmi příjemné a zábavné, fotografie můžete shlédnout zde. Celý článek zde.