Reference

Vaše interiéry jsou vskutku moc luxusní – stoly, židle, křesla, doplňky, tapety…, klobouk dolů před Vaší činností, moc to na mě zapůsobilo, jak vše působí příjemně a přitom honosně.

Lukáš Vítů, TON area sales manager

Ještě teď se nám všem točí hlava! Začínáme objevovat neskutečné detaily. Mluvíme o Vás už jen jako o "Designové Bohyni"!:-) Opravdu jste nám splnila sen...

JSSS, K+T Vránkovi

Spolupráce se Simonou byla velmi příjemná, její profesionální přístup na nás dýchal ze všech stran, jak při plánování rekonstrukce, tak při samotné realizaci a práci s lidmi. Výsledný design byl vždy velmi okouzlující, elegantní, netradiční a nad naše nejtajnější očekávání. Náš interiér bude již na vždy svěřen do jejich kouzelných rukou, neboť spolupráci s někým jiným si již nedovedeme představit.

Šárka a Michal Čoupkovi, Brno

Proměna pokojíčku naprosto DOKONALÁ!! :) skoro ani nemam slov, jak jsem z toho byla nadšená, cela naše rodina u toho brečela dojetím a všichni naši známí a přátelé mi hned psali a volali s nadšenými reakcemi. Všem se nejvíc líbila postel a lustry na stropě, myslim, ze spousta z nich bude chtit ty lustry do dětského pokojiku:)

JSSS, Lenka Jassim